Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Marek Karbarz: Stawiałem trzy razy po 3:0 dla Polski

Marek Karbarz: Stawiałem trzy razy po 3:0 dla Polski

- Nie jest to z mojej strony żadne wymądrzanie się po fakcie - powiedział mistrz olimpijski i świata Marek Karbarz. - Mam świadka, który może potwierdzić, że stawiałem trzy razy po 3:0 dla Polski w turnieju w Espinho.

Turniej eliminacyjny do mistrzostw Europy naszej drużynie po prostu nie wyszedł – powiedział Marek Karbarz. Teraz zagraliśmy z dużo mocniejszymi zespołami, które jednak nam ustępowały. Portugalczycy też mieli ciśnienie i grali w stresie, a właśnie w takich warunkach poznaje się wyższość jednego z rywali. Polska szybciej opanowała emocje oraz nerwy i nie popełniała błędów.

Marek Karbarz dodał, że w kwestii igrzysk olimpijskich reprezentacja mężczyzn wykonała tylko minimum. Mamy w kraju ogromny siatkarski potencjał – powiedział Marek Karbarz. W Pekinie zespół powinien wyjść z grupy, a wierzę, że stać go na awans do czwórki.Po czterdziestu latach w igrzyskach olimpijskich zagrają obie reprezentacje Polski – kobieca i męska.

Mamy ciągły rozwój dyscypliny tak kochanej w Polsce przez kibiców – powiedział Marek Karbarz. W przeciągu ostatniego tygodnia stała się fajna rzecz. Najpierw w Tokio nasze siatkarki, a w niedzielę siatkarze wywalczyli olimpijski awans. Mamy wszelkie warunki ku temu, żeby zespoły przygotowały się do igrzysk maksymalnie dobrze i zagrały w Pekinie na najwyższych obrotach.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved