Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Karuzela transferowa w Pronarze Hajnówka

Karuzela transferowa w Pronarze Hajnówka

Ośmiu siatkarzy Pronaru Hajnówka, którzy wywalczyli awans do I ligi, związało się z klubem na kolejny sezon. Ofertę działaczy odrzucili Kamil Skrzypkowski i Łukasz Szczepanik.

Konrad Woroniecki, Artur Żyliński, Piotr Niemiec, Daniel Saczko, Sebastian Wójcik, Bartosz Zrajkowski, Michał Jaskulski i Łukasz Staniewski podpisali kontrakty z hajnowskim klubem na następny sezon. Warunki podobnej umowy uzgodnił także Allassane Guindo, ale najlepszy atakujący zespołu po wygaśnięciu dotychczasowego kontraktu jest ponownie zawodnikiem Delic-Polu Częstochowa.

Allassane ma porozmawiać w poniedziałek z prezesem klubu z Częstochowy o sumie, za jaką musielibyśmy go wykupić – mówi Eugeniusz Saczko, wiceprezes Pronaru. Jeżeli będzie w naszym zasięgu, to go wykupimy i zaproponujemy dwuletni kontrakt.Natomiast Tomasz Knasiecki jeszcze zastanawia się nad warunkami, jakie przedstawił mu klub. Z kolei ofertę odrzucili Kamil Skrzypkowski i Łukasz Szczepanik.

Z Kamilem będziemy jeszcze rozmawiać – tłumaczy Saczko. Jest to chłopak z Bielska Podlaskiego i szkoda byłoby, aby gdzieś się przenosił. Natomiast Szczepanik jest zawodnikiem Delic-Polu i najprawdopodobniej tam wraca.

Ponadto do Pronaru na pewno nie trafi Dominik Witczak ze Skry Bełchatów.

Wiemy, że podpisał kontrakt w Kędzierzynie Koźlu. Dobrze, że poszedł do ekstraklasy i nie będzie grał przeciwko nam – mówi wiceprezes Pronaru. Priorytetem jest dla nas znalezienie środkowego. Prowadzimy rozmowy z trzema zawodnikami na tę pozycję.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved