Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Anna Podolec w Asystelu Novara

Anna Podolec w Asystelu Novara

Atakująca reprezentacji Polski Anna Podolec zmienia barwy klubowe i od nowego sezonu reprezentować będzie włoski klub Asystel Novara. Polska zawodniczka nie ukrywa, że była to jedna z wielu ofert, jakie jej złożono.

Miałam wiele propozycji, przede wszystkim z Włoch, ale wybrałam tę, bo uważam ją za najlepszą – uzasadnia swoją decyzję Podolec.

Nie ukrywa również, że przed podpisaniem kontraktu konsultowała się z Katarzyną Skowrońską – Dolatą, która ostatnie dwa lata spędziła w klubie z Novary.Rozmawiałam z Kasią, która powiedziała mi, że to bardzo dobry klub prowadzony przez świetnego szkoleniowca. Będę tam miała możliwość rozwoju, a to jest dla mnie najważniejsze – komentuje swoją decyzję atakująca polskiej reprezentacji.

Tym samym polska siatkarka diametralnie zmienia kierunek. Ostatni sezon spędziła bowiem w lidze rosyjskiej, gdzie występowała w barwach klubu Bałakowskaja AES Barakowo.

Zamieniam zimną Rosję na Włochy – śmieje się Ania Podolec. – Ale o moich przenosinach zadecydowały przede wszystkim względy sportowe – dodaje już poważnie zawodniczka.

Z Anną Podolec rozmawiała Joanna Majtyka – reprezentacja.net

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved