Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mecz „Inżynierów” z Jadarem uświetnił Dni Rawy Mazowieckiej

Mecz „Inżynierów” z Jadarem uświetnił Dni Rawy Mazowieckiej

Trener Jadaru Wojciech Stępień wystawił eksperymentalny skład w rozegranym z okazji Dni Rawy Mazowieckiej meczu pokazowym AZS Politechnika Warszawa.

Na parkiecie pojawił się m.in. Kamil Gutkowski, zawodnik Radomskiego Centrum Siatkarskiego. Radomianie do Rawy Mazowieckiej udali się w zaledwie 9-osobowym składzie. Obok graczy dobrze znanych z parkietów Polskiej Ligi Siatkówki kibice w barwach Jadaru Sport obejrzeli m.in. Kamila Gutkowskiego, zawodnika Radomskiego Centrum Siatkarskiego i Roberta Grzankę, na co dzień pełniącego rolę… asystenta Wojciecha Stępnia.

Jak na okres roztrenowania zaprezentowaliśmy chyba zupełnie przyzwoity poziom. Pamiętać jednak trzeba, że był to typowo pokazowy mecz, a wynik był sprawą drugorzędną – podsumował występ swoich podopiecznych szkoleniowiec Jadaru Sport.Mecz w Rawie definitywnie zakończył kolejny rozdział w historii radomskiego klubu. – Teraz udajemy się na urlopy. Ponownie spotkamy się pod koniec czerwca. Wtedy zapewne będziemy wiedzieli coś więcej na temat swojej przyszłości – oznajmił Wojciech Stępień.

AZS Politechnika – Jadar Radom 2:1

(22:25, 25:23, 25:21)

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved