Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Krzysztof Ignaczak: Czeka nas ciężka bitwa

Krzysztof Ignaczak: Czeka nas ciężka bitwa

Polscy siatkarze dziś zmierzą się z Portugalią w meczu o awans do Igrzysk Olimpijskich. Nastroje są bojowe, chociaż nasi siatkarze czują respekt przed rywalem.

Wyszliśmy z pełną świadomością tego, że jesteśmy zespołem lepszym i że powinniśmy wygrać ten mecz 3:0. Po dwóch wygranych setach w tym trzecim zabrakło nam trochę koncentracji, ale cieszy to, że utrzymaliśmy wysoki poziom gry i wygraliśmy – mówił po meczu libero polskiego zespołu, Krzysztof Ignaczak.

W niedzielę czeka naszą reprezentację decydujący o awansie mecz z Portugalią. – Na pewno jeszcze wieczorem obejrzymy i będziemy analizowali zespół z Portugalii, ich zagrania. Rano zapewne jeszcze raz będziemy to wszystko analizowali. Czeka nas ciężka bitwa. Cztery lata temu walczyliśmy z nimi o awans na Igrzyska Olimpijskie i było bardzo ciężko, więc zakładam, że podobnie będzie w niedzielę. Spodziewamy się meczu na 3:2 i mamy nadzieję, ż będziemy w stanie go wygrać – zapowiada Ignaczak.Zrobimy wszystko, żeby awansować – dodaje Piotr Gruszka. – Historia to już jest historia i nie ma większego znaczenia. Ważne, żebyśmy zagrali ważny mecz i wygrali, bo przecież wiemy, o co gramy.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved