Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar Sport w rozsypce

Jadar Sport w rozsypce

Sprawdza się czarny scenariusz Jadaru Radom. Sebastian Pęcherz na dobre zakończył radomski rozdział swojej sportowej przygody. W nowym sezonie na pewno w barwach Jadaru Sport nie zobaczymy Adama Nowika. Mało prawdopodobne wydaje się, żeby nowy kontrakt podpisał Marcin Kocik. Do opuszczenia klubu szykują się inni.

Grający przez ostatnie trzy sezony w Radomiu Sebastian Pęcherz rozliczył się z klubem, zdał sprzęt. Skrzydłowy nie zagra nawet w sobotnim towarzyskim meczu Jadaru Sport z AZS Politechnika Warszawa w Rawie Mazowieckiej. – Może kiedyś jeszcze się zobaczymy – rzucił na odchodne dziennikarzowi portalu SportRadom.pl. Sebastian Pęcherz w nowym sezonie reprezentować będzie barwy Jastrzębskiego Węgla.

Nie będzie to jedyne rozstanie na które muszą być przygotowani radomscy kibice. Do opuszczenia klubu szykują się inni. Wszystko wskazuje, że wkrótce dokładnie tym samym szlakiem co Sebastian Pęcherz podąży Adam Nowik. Z kolei Marcin Kocik jest po słowie z działaczami ZAKS-y Kędzierzyn Koźle. Tref Gdańsk chętnie widziałby natomiast u siebie duet Wojciech ŻalińskiMaciej Pawliński. Pamiętać jednak trzeba, że obaj z radomskim klubem mają jeszcze ważne kontrakty.Nie jest żadną tajemnicą, że rozmowy z innymi klubami prowadzą również pozostali siatkarze Jadaru Sport.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved