Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Adriana Cup po raz dziewiąty

Adriana Cup po raz dziewiąty

Od piątku do niedzieli trwać będzie w Chełmnie IX Ogólnopolski Turniej Siatkówki "Adriana Cup". Wystartują dziewczęta rocznika 1990 i młodsze.

Wystartuje 12 zespołów podzielonych na trzy grupy. Gospodarze i organizatorzy turnieju działacze UKS Culmen zaprosili do udziału następujące zespoły: Wisła Kraków, WMU MKS Wiktoria Olsztyn, Sparta Braniewo, Czarni Slupsk, RSMS Police, UKS Libero Wałcz, UKS Lis Tuliszków, Warmiss – Volley Olsztyn, MUKS Joker Świecie, Trefl Gdynia. Pucharu Adriany bronić będzie zespół gospodyń UKS Culmen.Mecze rozgrywane będą w halach Gimnazjum nr 1 i 2 oraz Zespole Szkół nr 2. Spotkania eliminacyjne rozpoczną się w piątek o godzinie 9.00. W tym samym dniu o godzinie 17.45 planowany jest mecz „otwarcia” z udziałem zespołu z Chełmna, następnie o 18.30 uroczyste otwarcie turnieju połączone z 10-leciem istnienia UKS Culmen. W sobotę w ośrodku szkolenia lotniczego w Watorowie uczestnicy turniej spotkają się z głównym sponsorem turnieju Markiem Karwanem.

Finały „A”, „B”, „C” rozgrywane będą w niedzielę od godziny 9.00 do 13.00, po czym nastąpi zakończenie turnieju, wręczone zostaną puchary i wyróżnienia indywidualne współorganizatorów i sponsorów.

Nad całością turnieju czuwać będzie 8-osobowa grupa sędziów z Tomaszem Motylewskim jak głównym arbitrem.

* Andrzej Przybyszewski (Gazeta Pomorska)

źródło: pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved