Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Bonitta nie chciał rozmawiać o siatkówce

Bonitta nie chciał rozmawiać o siatkówce

- O siatkówce możemy porozmawiać w przyszłym tygodniu, teraz potrzebujemy paru dni odpoczynku - powiedział Marco Bonitta. Ekipa naszych siatkarek były już po 12-godzinnej podróży z Tokio. Zmęczone, ale szczęśliwe wracały z turnieju, który dał im olimpijski awans.

Wszyscy jesteśmy zmęczeni, ale nie narzekamy. Zrobiliśmy to, czego wszyscy od nas oczekiwali. Po 40 latach znów polskie siatkarki zagrają w igrzyskach olimpijskich – podkreślił Bonitta i zabrał się za czytanie włoskiej prasy. Więcej aktywności przejawiały zawodniczki, które wykorzystały godzinną przerwę na zakupy. Buszowały w sklepach na lotnisku. Najczęściej wybierały kosmetyki.

Gdy wsiadły do samolotu, steward zainteresował się, co to za ekipa. Kiedy dowiedział się, że reprezentacja siatkarek, postanowił wybrać jedną, by obejrzała lądowanie z kokpitu pilota. Ekipa wytypowała Katarzynę Skowrońską-Dolata. – Było super, pierwszy raz siedziałam w kabinie pilota – uśmiechała się Kasia.Dzień później siatkarki zaliczyły badania w Warszawie, po czym rozjechały się domów. Wolne mają do najbliższego poniedziałku, choć kilka z nich dostało więcej dni na odpoczynek. Wśród nich Małgorzata Glinka-Mogentale. – Polecę do Hiszpanii, by załatwić sprawy związane z moim kontraktem klubowym. Nadal nie dostałam większości pieniędzy, będę o nie walczyć – powiedziała zawodniczka Murcii.

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie, reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved