Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Na razie odchodzą z Bielska-Białej

Na razie odchodzą z Bielska-Białej

Wiadomo już, że do kolejnego sezonu BKS Aluprof przystąpi bez jednej z kluczowych siatkarek w minionych rozgrywkach - Joanny Staniuchy-Szczurek. Siatkarka grała w tym klubie osiem sezonów.

Za porozumieniem stron rozeszły się drogi bielskiego klubu z Joanną Staniuchą-Szczurek. 27-letnia siatkarka spędziła w Bielsku-Białej osiem sezonów, podczas których świętowała z zespołem złote i brązowe medale w rozgrywkach ligowych oraz dwukrotny triumf w Pucharze Polski. Przez pewien czas pełniła w drużynie funkcję kapitana.

J.Staniucha-Szczurek sprowadzona została do BKS-u z sosnowieckiego SMS-u. Karierę siatkarską rozpoczynała natomiast w rodzinnej miejscowości Goleniowie, w tamtejszym Barnimie. Jednym z największych sukcesów 27-letniej siatkarki był złoty medal z reprezentacją Polski B na uniwersjadzie w Bangkoku w roku ubiegłym, a od wielu lat siatkarka znajduje się w orbicie zainteresowań kolejnych trenerów kadry narodowej.To nie koniec transferowych roszad w bielskiej ekipie. Już wkrótce podpisy pod kontraktami złoży kilka siatkarek, które z całą pewnością wydatnie wzmocnią siłę BKS Aluprof w kolejnym sezonie.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved