Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Stefan Hubner: To był nudny mecz

Stefan Hubner: To był nudny mecz

W pierwszym meczu kwalifikacji olimpijskich w Dusseldorfie, reprezentacja Niemiec w niecałą godzinę pokonała zespół z Tajwanu. Środkowy Niemców, Stefan Hubner, odpowiedział szczerze Strefie Siatkówki, że było to... nudne spotkanie.

Pierwsze spotkanie w Dusseldorfie od początku do końca przebiegało pod dyktando gospodarzy turnieju. Na boisku w pierwszej szóstce pojawił się znany z polskich parkietów, Bjoern Andrae. Na zmianach zagrał również Mark Siebeck.

Niemieccy kibice nie mieli jednak okazji zobaczyć na boisku jednego ze swoich uulbieńców, środkowego Stefana Hubnera, który zmaga się z kontuzją. – Dwa tygodnie temu doznałem kontuzji ściągna Achillesa, która wyeliminowała mnie z gry w kwalifikacjach. – mówi Hubner. – Nie sądzę abym pojawił się na parkiecie w tym turnieju, ponieważ noga ciągle mnie boli. Jeśli jednak nie będzie innego wyjścia zagram, dlatego właśnie znalazłem się w dwunastce.Na szczęście dla zawodnika nie trzeba było sięgać po niego w spotkaniu z najsłabszym zespołem w grupie, Tajwanem. – Mówiąc szczerze to był nudny mecz – przyznał Hubner. – Ale nie chodzi nam o to, żeby grać wspaniałe mecze tylko o to żeby wygrywać. Gramy o Igrzyska Olimpijskie, więc liczą się wygrane a nie piękna gra. Jeśli mam być szczery wolę nudne mecze, gdy wygrywamy.

Niemców czekają jeszcze dwa spotkania z Kubańczykami i Hiszpanami. – Tajwan był rozgrzewką. Teraz zacznie się prawdziwe granie. Mam nadzieję, że chłopaki sobie poradzą.

* Z Dusseldorfu dla Strefy Siatkówki, Anna Więcek i Anna Gumowska

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved