Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Polacy dotarli już do Tallina

Polacy dotarli już do Tallina

"12" siatkarzy i sztab szkoleniowy, w czwartkowe południe, z warszawskiego lotniska, z ponad godzinnym opóźnieniem, odlecieli do stolicy Estonii. Lot trwał niecałe półtorej godziny. Tallin przywitał Polaków piękną słoneczną pogodą.

Wspólnie z Polakami leciała z Warszawy również reprezentacja Czarnogóry, która od turnieju w Olsztynie trenowała w Żyrardowie.

W Tallinie na polską drużynę czekali pracownicy ambasady RP, jednocześnie wierni kibice, którzy zajęli się naszymi Orłami bardzo troskliwie. Po obiedzie w hotelu przyszedł czas na odpoczynek, zaś wieczorem, o 19.30 czasu lokalnego (18.30 czasu polskiego) trener Lozano zaordynował trening w hali, w której będą rozgrywane mecze.Polskim siatkarzom humory dopisywały, zwłaszcza, że warunki, jakie zastali po przylocie były bardzo dobre.

Pierwszym rywalem biało-czerwonych w rundzie rewanżowej turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw Europy będą Węgrzy, z którymi zagramy w piątek o 19.00 czasu polskiego. W sobotę zagramy z Czarnogórą (16.00 czasu polskiego), zaś na koniec naszym rywalem będą gospodarze (13.30 czasu polskiego).

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved