Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Janczak zostaje w Bydgoszczy

Krzysztof Janczak zostaje w Bydgoszczy

Jeszcze kilka dni temu w Bydgoszczy wszyscy zachodzili w głowę, czy uda się zatrzymać najlepszego zawodnika zespołu, Krzysztofa Janczaka? Teraz wiadomo, że atakujący Delecty przez najbliższy sezon będzie grał nad Brdą.

Janczak miał kilka propozycji z zagranicy i do końca tygodnia miał zdecydować się, czy przedłuży umowę z bydgoską Delectą, czy też zdecyduje się wyjechać z Polski. – Decyzję o tym czy zostanę w Bydgoszczy, mam nadzieję, podejmę do końca tego tygodnia – zapowiadał atakujący spadkowicza z Polskiej Ligi Siatkówki. Wczoraj, klub oficjalnie poinformował, iż Janczak będzie reprezentować Delectę przez najbliższe dwanaście miesięcy. W tym tygodniu w Bydgoszczy spodziewają się, że uda się im podpisać kolejne umowy. Klub czeka na decyzję rozgrywającego Jadaru Radom, Jarosława Maciończyka i środkowego ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Damiana Domonika.

Przypomnijmy, że poza Janczakiem, Delecta przedłużyła umowy z dwoma Słowakami: przyjmującym Martinem Sopko i środkowym Michalem Červenem. Na powrót do Bydgoszczy zdecydował się również Stanisław Pieczonka.

źródło: bksch-delecta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved