Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Pavel Chudik: Warszawa – miasto duże, a możliwości małe

Pavel Chudik: Warszawa – miasto duże, a możliwości małe

- Swój wolny czas spędzam pracowicie - mówi rozgrywający J.W.Construction AZS Politechnika Warszawska, Pavel Chudik. - Jestem w Bańskiej Bystrzycy, gdzie mam firmę i doglądam interesu. Ale cały czas śledzę wydarzenia w siatkówce.

W turnieju tym bardzo ciekawie zapowiada się mecz Słowacja – Czechy. – Wybieram się do Popradu na turniej eliminacyjny do mistrzostw Europy. Będzie nam trudno, brakuje trzech czołowych zawodników – Hupki, Bartnika i Ogurczaka – powiedział Pavel Chudik. – Z PLS-u w pierwszym składzie powinien wyjść Martin Sopko. Może też zobaczymy Cervena. Jak na warunki słowackie z Bańskiej Bystrzycy do Popradu jest stosunkowo daleko, około 150 km, ale nie odmówię tej przyjemności, żeby zobaczyć grę naszej reprezentacji, której rzecz jasna będę gorąco kibicować.

Na temat swojej przyszłości w Polsce Pavel Chudik nie chce się wypowiadać. – Mam za sobą pewne rozmowy, ale nic konkretnego nie mogę powiedzieć – mówi Pavel Chudik. – Z tego co czytam w polskich mediach, to wygląda na to, że na razie tylko najwyżej połowa klubów ma obecnie pieniądze. Dlaczego tak się dzieje? Nie wiem, nie potrafię tego wytłumaczyć. Nie będę też komentować, gdyż nie byłem i nie jestem działaczem. Przez dwa lata pobytu w Warszawie zorientowałem się, że nie tylko klub siatkarski ma w stolicy problemy finansowe. Miasto duże, a możliwości małe. Dlaczego tak jest, też nie wiem.Dzisiaj Pavel Chudik obchodzi urodziny. Czego mu życzyć z tej okazji? – Przede wszystkim zdrowia, ono jest najważniejsze – mówi Pavel Chudik.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved