Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Wojciech Grzyb: Zasady są jasne, różnice są małe

Wojciech Grzyb: Zasady są jasne, różnice są małe

Wojciecha Grzyba tym razem zabrakło w "12" na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Dzięki temu mógł obserwować gre kolegów z trybun i spędzić czas z rodziną. Jednak o rywalizacji o miejsce w składzie reprezentacji, nie zapomina.

Zabrakło Cię w dwunastce na Memoriał Huberta Wagnera nie boisz się, że to może wpłynąć na Twoją grę w kolejnych turniejach eliminacyjnych?

Wojciech Grzyb: Może wpłynąć, jest dwunastka zawodników w tym trzech środkowych. Zasady są jasne, różnice są małe, trener musi podjąć decyzje kto jest w najlepszej dyspozycji. Oprócz tego ustawia skład taktycznie, na przykład postawił na Pawła Woickiego, któru mógł lepiej dogadywać się z Piotrkiem Nowakowskim. Była to słuszna decyzja, chłopacy zagrali bardzo dobrze, a jeżeli chodzi o moje podejście będę się starał, aby moje miejsce było jak najbardziej pewne.Jest i druga strona medalu Twojej nieobecności w dwunastce na Memoriał, możesz więcej czasu spędzić ze swoją rodziną.

Tak, to jest niewątpliwie najlepsze co może być. Memoriał jest rozgrywany w Olsztynie, nie ma mnie w dwunastce, ale mam świetną nagrodę pocieszenia, mogę spędzić więcej czasu z rodziną. Mogę jednocześnie chodzić na mecze wspólnie z najbliższymi, nawet córeczce się bardzo podoba.

Jakie są Twoje plany odnośnie nowego sezony, gdzie będziesz grał?

Umowy jeszcze nie mam podpisanej, ale będę grał w AZS Olsztyn.

Z Wojciechem Grzybem rozmawiała Katarzyna Grzegorzewska

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved