Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Nowi sponsorzy wzmocnią Organikę Łódź

Nowi sponsorzy wzmocnią Organikę Łódź

Organika Budowlani Łódź jest o krok od awansu do pierwszej ligi siatkówki kobiet. Kropkę nad i łodzianki powinny postawić już w piątek, kiedy to podejmują zespół Rumi, z którym w miniony weekend dwukrotnie wygrały na jego boisku.

Gra toczy się do trzech zwycięstw, a zatem dopełnienia formalności należy spodziewać się już w piątek.

Szykuje się zatem wielka siatkarska feta, a wiadomo, że powinni w niej uczestniczyć kibice. Bez miłośników urody i umiejętności naszych siatkarek feta będzie uboższa. Dlatego w Łodzi apeluje się do kibiców, by licznie przybyli do hali przy ul. Małachowskiego. Wstęp jest wolny, a atrakcji może być wiele. Mecze Ligi Światowej pokazały, że zapotrzebowanie na siatkówkę na wysokim poziomie jest w Łodzi duże. Zespół Organika Budowlani zamierza w niedalekiej przyszłości dołączyć do elity.Prezes głównego sponsora siatkarek, czyli Organiki, Sylwester Szymalak zapowiadał przed sezonem, że liczy na awans do Ligi Siatkówki Kobiet. Nie jest wykluczone, że cel zostanie zrealizowany i wkrótce doczekamy się czołowej drużyny w Polsce.

Menedżer Budowlanych Marcin Chudzik przygotowuje budżet na następny sezon. Wiadomo, że musi być on wyższy. Dlatego prowadzone są rozmowy z przedstawicielami dwóch firm, które mogą zostać sponsorami Organiki Budowlanych. Sponsorem tytularnym nadal pozostanie Organika.

Nowi sponsorzy i kibice muszą wzmocnić łódzkie siatkarki. Mecz z Rumią może okazać się początkiem drogi do wielkiej kariery naszej drużyny.

W piątek drużyna trenera Jacka Pasińskiego będzie mogła zagrać w najsilniejszym składzie. Wszystkie siatkarki są zdrowe i gotowe do walki. Przypomnijmy, że w pierwszych dwóch meczach Organika Budowlani pokonała TPS Rumia 3:1 i 3:0.

źródło: Dziennik Łódzki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved