Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Kontuzja kluczowego gracza przed kwalifikacjami do IO

Kontuzja kluczowego gracza przed kwalifikacjami do IO

- Dość zaskakująco, w dwunastoosobowej kadrze powołanej na Memoriał Huberta Wagnera, nie ma Pawła Zagumnego. Nasz rozgrywający zmaga się od kilku tygodni z urazem pleców - pisze "Polska"

Do końca nie wiadomo, jaka kontuzja uniemożliwia Pawłowi Zagumnemu grę, gdyż jego uraz przez cały czas był owiany tajemnicą. Paweł przez większą cześć zgrupowania nie brał udziału w treningach. Wczoraj wieczorem Raul Lozano musiał jednak ujawnić całą prawdę, bo już w piątek zaczyna się Memoriał Huberta Wagnera. Olsztyńska impreza inauguruje morderczy sezon kadry, dlatego odpoczynek naszemu rozgrywającemu na pewno się przyda. Raul Lozano podkreślał, wielokrotnie, że „Guma” to postać absolutnie kluczowa w drużynie.Mam lekki ból pleców. Trener nie chce mnie ryzykować, więc zagrają Paweł i Łukasz. Ja, mam nadzieję, zagram już w kolejnych meczach po memoriale – powiedział Strefie Siatkówki rozgrywający Mlekpolu AZS Olsztyn i reprezentacji Polski.

Najlepszy rozgrywający ostatnich mistrzostw świata w Japonii już dwukrotnie w swojej karierze wypadał ze składu na ważne imprezy. Z powodu kontuzji nie wystąpił przed mundialem w Argentynie i mistrzostwami Europy w Niemczech. Całkiem udanie zastąpił go Łukasz Żygadło, jednak wszyscy wiedzą, że gdy Paweł jest na placu zespół czuje się o wiele pewniej.

źródło: Dziennik Polska, Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved