Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zatrzymać sponsora Impel Gwardii

Zatrzymać sponsora Impel Gwardii

Kontrakty z Impelem Gwardią wygasły trenerowi Rafałowi Błaszczykowi, i kluczowym siatkarkom: Katarzynie Mroczkowskiej i Małgorzacie Kupisz. Klub najpierw chce jednak przedłużyć umowę ze sponsorem strategicznym zespołu - firmą Impel.

Siatkarki Impelu Gwardii w imponującym stylu awansowały do Plus Ligi Kobiet, przegrywając w rundzie zasadniczej tylko dwa mecze. W fazie play-off nie było już mocnych na ekipę trenera Rafała Błaszczyka. Zaraz po wywalczeniu awansu pojawiły się deklaracje, że Gwardia w nowym sezonie zamierza walczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie, najlepiej o piąte miejsce. Na razie jednak w klubie wiele sytuacji czeka na wyjaśnienie. – Najpierw chcemy przedłużyć umowę z Impelem później będziemy rozmawiać z trenerem i zawodniczkami – mówi menedżer Gwardii, Dariusz Gintowt.

Rafał Błaszczyk wstępnie porozumiał się już z szefami klubu, choć nowej umowy nie podpisał. Musi ją jeszcze zaakceptować zarząd. Priorytetem dla klubu będzie też zatrzymanie w składzie dwóch kluczowych siatkarek, Małgorzaty Kupisz i Katarzyny Mroczkowskiej. – Kasia już zadeklarowała, że chce zostać – zapewnia Gintowt.Wypożyczenie z Kalisza kończy się również Ewelinie Toborek. Z nią również klub będzie rozmawiał o przedłużeniu kontraktu. Tymczasem na razie nie wiadomo, kto ewentualnie mógłby wzmocnić Gwardię. Klub szuka siatkarek na pozycję środkowej i przyjmującej z atakiem.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved