Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Anna Podolec: W Japonii dopracujemy szczegóły

Anna Podolec: W Japonii dopracujemy szczegóły

W niedzielę wieczorem Polki wyleciały do Japonii. 17 maja zaczynają walkę o prawo startu w Pekinie. O minionym sezonie ligowym w Rosji i zbliżających się kwalifikacjach mówi Anna Podolec.

Jaki był ten sezon w Pani osobistym odczuciu?

Osobiście cieszę się z tego sezonu przede wszystkim dlatego, że był krótki (uśmiech). Sporo rozegranych spotkań wygrałyśmy 3:2 i to właśnie one zaważyły o tym, że nie grałyśmy o miejsca 5-8, tylko 9-13. Ale dzięki temu trochę wcześniej zakończyłyśmy sezon. Jeśli mam ocenić siebie samą, to jestem zadowolona ze swojej postawy. Przez cały sezon grałam równo, nie miałam żadnych wahań formy, pomogłam swoim koleżankom na tyle, na ile mogłam i nie mam sobie nic do zarzucenia.Kontrakt w Bałakowie miała Pani podpisany tylko na jeden sezon. Czy wiadomo już coś na temat Pani przyszłości?

Chyba jeszcze zbyt wcześnie by o tym mówić. Na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia, co będę robiła w przyszłym sezonie, dopiero zaczynam o tym myśleć.

Czy atmosferę w zespole można porównać, do tego, co wytworzyło się w naszej kadrze w trakcie kwalifikacji w Halle?

Myślę, że tak. Brakuje nam jedynie troszkę ogrania, zjeżdżałyśmy się do Szczyrku w różnym czasie, przez co nie miałyśmy zbyt wiele czasu na to, żeby wspólnie pograć. Będziemy miały jednak jeszcze kilka dni treningów w Japonii i tam, mam nadzieję, dopracujemy szczegóły…

* Cały tekst rozmowy Natalii Starosta z Anną Podolec, dostępny jest w serwisie reprezentacja.net.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved