Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Juniorzy RCS zagrają w obronie pucharu

Juniorzy RCS zagrają w obronie pucharu

Juniorzy Radomskiego Centrum Siatkarskiego zagrają podczas weekendu w prestiżowym turnieju o puchar imienia legendarnego siatkarza, a także dziennikarza sportowego Zdzisława Ambroziaka.

Impreza zostanie rozegrana w Warszawie, a o trofeum powalczy sześć zespołów. Obok juniorów RCS w turnieju zagrają stołeczne: MOS Wola, Metro, MDK, a także reprezentacja Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale i UKS Wołomin. Dwudniowe zawody zostaną rozegrane systemem „każdy z każdym” do dwóch zwycięskich setów.

Traktujemy ten turniej jako przedłużenie sezonu. Oczywiście, że chcemy powalczyć o zwycięstwo, bo w sporcie o to chodzi. Mam nadzieję, że zaprezentujemy się przyzwoicie. W sobotę rozegramy trzy pojedynki, natomiast dzień później dwa – powiedział „Gazecie” trener juniorów RCS Arkadiusz Sawiczyński.Warto przypomnieć, że zmagania w hali na warszawskiej Pradze odbędą się po raz drugi w historii. Przed rokiem triumfowali radomianie. Wówczas szkoleniowcem radomskiej ekipy był obecny trener młodzików RCS Krzysztof Jaskulski. W ramach przygotowań do występu w warszawskim turnieju juniorzy rozegrali między innymi sparing z drużyną kadetów RCS prowadzonych na co dzień przez trenera Andrzeja Sitkowskiego.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved