Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bez rewolucji w mieleckiej Stali

Bez rewolucji w mieleckiej Stali

Zmiany w drużynie siatkarek mieleckiej Stali będą, ale nie można będzie mówić o rewolucji kadrowej. Wiadomo już jednak, że w przyszłym sezonie w mieleckim klubie nie zagrają dwie zawodniczki.

Działacze Klubu Piki Siatkowej Stal Mielec nie zamierzają podpisać nowego kontraktu z Bułgarką Cristiną Kolevą, która ściągnięta została do Mielca w trybie awaryjnym, ale nie spełniła pokładanych w niej nadziei. Drugą zawodniczką, która nie zagra w przyszłym sezonie w Stali, jest Dorota Burdzel, która spodziewa się dziecka i czeka ją urlop macierzyński.

Działacze mieleckiego klubu zamierzają natomiast zatrzymać w Mielcu pozostałe siatkarki. Czeka ich rozmowa z Karoliną Olczyk i Magdaleną Banecką, obu bowiem skończyły się kontrakty. Inna sytuacja dotyczy Iwony Niedźwiedzkiej, która na miniony sezon została wypożyczona do Mielca z Aluprofu Bielsko-Biała i będzie ją bardzo trudno zatrzymać w Mielcu na następny sezon.Stal wzmocnią dwie lub trzy nowe siatkarki, a najbardziej newralgiczną pozycja jest przyjęcie i na tę pozycję klubowi działacze szukać będą kandydatek do gry w swoim zespole. A chętnych nie brakuje. Nowych miejsc pracy szukają zawodniczki rozwiązanej pierwszoligowej drużyny Skry Bełchatów oraz Centrostalu Bydgoszcz, spadkowicza z Ligi Siatkówki Kobiet.

Do poniedziałku mieleckie siatkarki przebywają na urlopach, później rozpoczną okres tak zwanego roztrenowania, po czym w czerwcu udadzą się na wakacje.

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved