Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Andrzej Kowal będzie drugim trenerem w kadrze B

Andrzej Kowal będzie drugim trenerem w kadrze B

Andrzej Kowal, trener Resovii będzie w kadrze B asystentem Radosława Panasa. - Rzeczywiście, otrzymałem taką propozycję i bardzo się z niej cieszę - powiedział szkoleniowiec resoviaków, który jest kolejnym młodym trenerem mającym dołączyć do ekipy szkoleniowej reprezentacji.

Traktuję otrzymaną ofertę, jako wyróżnienie i szansę na zawodowy rozwój. Bardzo sobie ją cenię – dodał Kowal, który o nominacji dowiedział się telefonicznie od Witolda Romana, menedżera reprezentacji Polski. – Część czasu będziemy spędzać z trenerem Raulem Lozano. To doskonała okazja, aby podpatrywać jego warsztat i metody pracy.

Kowal wczoraj wieczorem miał uzgadniać szczegóły swojej nowej pracy z drugą reprezentacją kraju. Będzie to okres od 19 maja do 20 lipca.Nie ukrywam, że w ostatniej chwili musiałem zmienić swoje wakacyjne plany. Mieliśmy bowiem z całą rodziną wyjechać do USA. To może jednak poczekać – uśmiecha się zadowolony rozmówca.

Radosław Panas, Krzysztof Stelmach, Mariusz Sordyl już współpracują z trenerem Lozano. Teraz do tego grona dołączył Kowal. W polskiej siatkówce stawia się na młodą, utalentowaną – co już potwierdziła – generację szkoleniowców.

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved