Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pronar Parkiet walczy o wejście do I ligi

Pronar Parkiet walczy o wejście do I ligi

fot. archiwum

W weekend zawodnicy Pronaru Parkietu Hajnówka rozpoczynają decydującą walkę o powrót do I ligi. Hajnowianie do tej pory nie mieli żadnych problemów. Byli faworytem rywalizacji w grupie 3 i nie zawiedli swoich kibiców.

Styl, jaki prezentowali, pozwala być optymistą przed decydującymi starciami. Teraz podopiecznych trenera Pawła Blomberga czekają najtrudniejsze i najważniejsze spotkania.

 

Akademicy z Zielonej Góry na razie są bardzo pewni swego. Z wypowiedzi udzielonej "Gazecie Lubuskiej” przez grającego trenera ekipy z Zielonej Góry Tomasza Palucha wynika, że dużo trudniej było wygrać rywalizację w grupie, niż przejść Pronar Parkiet. – Nasza grupa jest zdecydowanie silniejsza. Na dodatek to nasz mistrz będzie gospodarzem piątego spotkania – mówił w rozmowie z "Gazetą Lubuską” szkoleniowiec AZS. 

Gratuluję trenerowi z Zielonej Góry dobrego samopoczucia. Widocznie widział mnóstwo meczów naszej grupy, zna możliwości zespołów tu grających. Ja, niestety, nie mogę oceniać czy wyciągać wniosków, bo nic nie wiem o przeciwnikach – ripostuje trener Blomberg . – Jeśli chodzi o rywala, to jestem zielony jak Zielona Góra. Nie znam tej drużyny. Nie miałem okazji grać przeciwko zespołom z tamtej grupy. Skład ekipy AZSteż mi niewiele mówi, może poza jednym zawodnikiem. Wkrótce mam dostać materiały. Obejrzę je i będę analizował – dodaje szkoleniowiec hajnowian.

 

Rywalizacja toczy się do trzech wygranych. Niewątpliwie na korzyść drużyny z Zielonej Góry przemawia to, że dwa pierwsze mecze zagra przed własną publicznością i ewentualny piąty też. – Wszystko jest ustawione z góry przez PZPS. Co roku to się zmienia. Tym razem, niestety, wypadło tak, że to my gramy na wyjeździe. Ale zrobimy wszystko, żeby tę rywalizację wygrać – kończy trener Blomberg .

 

Autor: Sylwia Kowalczyk ("Kurier Poranny")

źródło: Kurier Poranny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved