Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > L. Dziękiewicz: Byłoby dobrze, gdyby nie… półfinały z Muszyną

L. Dziękiewicz: Byłoby dobrze, gdyby nie… półfinały z Muszyną

Lena Dziękiewicz dziś ma dzień wolny, dostała go od Marco Bonitty. Do kadry trenującej w Szczyrku, dołączy jutro. O minionym sezonie LSK i planach na przyszłość, opowiada w wywiadzie dla serwisu reprezentacja.net.

Jak ocenisz ostatni mecz o brązowy medal, który rozegrałyście w środę?

Lena Dziękiewicz:Miał on przebieg bardzo podobny do tych spotkań rozegranych w Bielsku, czyli całe spotkanie zagrałyśmy spokojnie, kontrolując sytuację na boisku. Zdarzały nam się niestety błędy, co skutkowało utratą punktów, ale grałyśmy bez zdenerwowania swoją grę od początku do końca.

Jak zatem podsumujesz cały sezon? Nie udało wam się obronić podwójnej korony…

Moim zdaniem wszystko w tym sezonie byłoby dobrze, gdyby nie te przegrane mecze z Muszyną w półfinale (uśmiech). Nie wiem do teraz, co się z nami stało, ale zagrałyśmy cztery słabe spotkania, w zasadzie jedne z najsłabszych w tym sezonie ligowym. Teraz coś się nagle odmieniło i w meczach o brąz umiałyśmy dobrze zagrywać, poradzić sobie swobodnie z przyjęciem każdej zagrywki i do tego miałyśmy atak kończący, natomiast kilka dni temu z Muszyną nie wychodziło nic.

Pojawiają się kolejne niepokojące informacje, o kłopotach finansowych Winiar. Jak to wygląda z Twojego punktu widzenia?

Tak naprawdę, oficjalnie o niczym nie wiem, bo taka informacja nie została nam przekazana, natomiast krążą różne plotki na ten temat. Z umowy, którą klub podpisał z głównym sponsorem, wynika, że jeszcze rok powinni nas wspomagać finansowo, ale mogło się coś zmienić. Dyrektor zapewnił nas, że do końca maja wyjaśnią się wszystkie sprawy sponsorskie, więc poczekamy i zobaczymy…

* Cały tekst rozmowy Joanny Majtyka (reprezentacja. net) z Leną Dziękiewicz, dostępny jest w serwisie internetowym reprezentacja.net.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved