Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Baraże o PLS: Tygrysy wyruszają do Warszawy!

Baraże o PLS: Tygrysy wyruszają do Warszawy!

Nie wszystko jest stracone! Siatkarze KS Poznań wciąż mają szansę awansu do PLS-u. Ale teraz zadanie przed Tygrysami jest jeszcze trudniejsze. Ekipa Sławomira Gerymskiego będzie walczyć w barażach z AZS-em Politechnika Warszawska.

Akademicy zajęli w rozgrywkach PLS-u 9. miejsce i po zwycięskiej rywalizacji z Delectą Bydgoszcz przedłużyli swoje nadzieje na dalszą grę w tej klasie rozgrywkowej. Pierwsze dwa barażowe mecze odbędą się 3 i 4 maja, w stolicy. Tydzień później siatkarze wystąpią w hali Centrum Sportu AWF w Poznaniu. Zespoły grają do trzech zwycięstw.

Tymczasem kibice Tygrysów mogą spać spokojnie. Mariusz Syguła wznawia treningi! Rozgrywający KS Poznań prawdopodobnie będzie w kadrze zespołu na najbliższe barażowe mecze z AZS Politechnika Warszawa.Nie jest ze mną tak źle. Złapałem jakieś paskudne skurcze mięśnia grzbietowego i z bólu nie mogłem dograć do końca meczu z Treflem. Ale naszych fanów chcę uspokoić. Biorę tabletki rozkurczowe, przechodzę rehabilitację i… powoli wracam do treningów. Bardzo chcę zagrać w najbliższy weekend w stolicy. Gramy tam kolejne ważne spotkania o PLS. Jeśli trener Sławomir Gerymski na mnie postawi, to zrobię wszystko, żeby pokazać się z dobrej strony – podsumował rozgrywający KS Poznań.

Już dzisiejszego popołudnia, siatkarze KS Poznań wyjeżdżają do Warszawy, gdzie w Arenie Ursynów, w sobotę i niedzielę, odbędą się dwa pierwsze barażowe mecze o miejsce w PLS. Ekipa Sławomira Gerymskiego w pełnym składzie wyjeżdża do warszawskiego Ursynowa. W zespole, poza kontuzjowanym Michałem Lachem, wszyscy inni nie narzekają na kłopoty zdrowotne. – W piątek o godz. 19.00, w Arenie Ursynów, zespół przeprowadzi trening. Później kolacja, na drugi dzień szkoleniowiec przeprowadzi odprawę. A o godz. 17.00 zaczynamy bój o PLS – mówi prezes KS Poznań, Marian Malak.

Dwa pierwsze spotkania o miejsce w PLS-ie, odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę (godz. 17.00) w Warszawie, w Arenie Ursynów, przy ul. Pileckiego 122.

źródło: kspoznan.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved