Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Paweł Blomberg: Oby już nie wariować

Paweł Blomberg: Oby już nie wariować

fot. archiwum

Przed Pronarem Parkiet Hajnówka została tylko jedna, teoretycznie najtrudniejsza przeszkoda w powrocie do I ligi. W poniedziałek podopieczni Pawła Blomberga pokonali Pekpol Ostrołęka 3:2, zapewniając sobie mistrzostwo 3 grupy II ligi.

Rywale zagrali dobry mecz, ale powinniśmy wygrać 3:1. W czwartym secie długo prowadziliśmy, jednak w końcówce trochę "zwariowaliśmy” – mówi Blomberg .

 

"Traktory” czeka teraz daleka podróż. Jeszcze nie wiadomo dokładnie gdzie. 10 maja zaczną na wyjeździe baraż o I ligę ze zwycięzcą grupy pierwszej. W niej Joker Piła w kolejnych meczach z AZS UZ Zielona Góra u siebie przegrał 1:3 i wygrał 3:0. Jest więc 2:2, a o wszystkim zadecyduje piąte spotkanie, dziś wieczorem w Zielonej Górze. Pronar zadbał już o poznanie słabych i mocnych stron rywala. 

Jeśli wygra Piła, dostaniemy video z dwóch ostatnich spotkań w hali Jokera. W razie zwycięstwa AZS-u będziemy mieli jeszcze więcej materiałów – mówi Blomberg. – Sami, choć z Ostrołęki wróciliśmy o 1 w nocy, już we wtorek rano trenowaliśmy. Za to chłopcy dostaną wolne na majowy weekend, od piątku do niedzieli, aby nabrali chęci do gry. Nie będzie sparingów. Meczów jest aż tyle, że nie ma co się wygłupiać. To byłby największy ból, przejść tak długą drogę i paść na ostatniej przeszkodzie. Ale myślę, że może nam się udać – dodaje trener Pronaru.

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved