Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Siemion Połtawski: Na pewno coś wymyślimy

Siemion Połtawski: Na pewno coś wymyślimy

Dynamo Moskwa wygrało 3:1 z Iskrą Odincowo czwarty mecz finału rosyjskiej superligi i zostało mistrzem kraju. Najwięcej punktów dla Dynama zdobył Siemion Połtawski - piętnaście. Zwycięski zespół miał ogromną przewagę w ataku.

Nasza przewaga w tym spotkaniu, jak sugeruje wynik, tylko pozornie była wysoka – powiedział Siemion Połtawski. – Walka była napięta, wychodziliśmy na parkiet z zamiarem odniesienia zwycięstwa w czwartym meczu. Piątego nie chcieliśmy już grać. Jednak pierwsza partia pokazała, że łatwo nie będzie. Przekonanie o naszym końcowym sukcesie pojawiło się dopiero w trzecim secie. Cieszę się, że to już koniec.

Siemion Połtawski nie tak dawno podpisał kontrakt z Dynamem Moskwa. Z przyszłym sezonem wiążę wielkie nadzieje – powiedział. – Nasz klub cały czas czyni postępy. Dlaczego nie pomyśleć o wygraniu Ligi Mistrzów? Oczywiście jest obecnie za wcześnie stawiać dalekosiężne cele. Na horyzoncie mamy już igrzyska olimpijskie. Cieszę się, że do kadry gracze Dynama udadzą się w świetnych nastrojach.Po zwycięstwie nad Iskrą nie strzeliły korki od szampana. Dlaczego tak się stało doprawdy nie wiem – powiedział Siemion Połtawski. – Widocznie nasi szefowie nie chcieli zapeszyć i nie przygotowali trunków. Niczego nie planowaliśmy, ale proszę się nie martwić zaraz coś wymyślimy.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved