Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Akademiczki z Poznania lepsze od Stali Mielec

LSK: Akademiczki z Poznania lepsze od Stali Mielec

Po wygraniu w tie-breaku pierwszego meczu o 7. miejsce, rozegranego w Mielcu, poznańskie akademiczki mogły nie bać się o wynik na swoim boisku. Dzisiaj tylko w drugim secie trochę zaspały, ale wygrały pewnie 3:1.

Podopieczne trenera Wojciecha Lalka w środowym meczu trafiły na słabo dysponowany mielecki zespół. Być może na gorszą postawę mielczanek miał wpływ przegrany wcześniej tie-break w pierwszym meczu na własnym terenie, co negatywnie odbiło się na ich psychice.

Dla ekipy mieleckiej, 8. miejsce jakie zajęła w tym sezonie LSK, jest powtórzeniem osiągnięć z dwóch poprzednich sezonów. Poznanianki, zajmując ostatecznie 7. miejsce, zakończyły rozgrywki o jeden stopień niżej niż przed rokiem. Przypomnijmy, że wtedy szóstą lokatę zdobyły po pojedynkach z wyżej notowaną i faworyzowaną Muszynianką, dla której tamten sezon był bardzo nieudany, a pokonanie poznanianek w końcowej rozgrywce osłodziło nieco te niepowodzenia i pozwoliło ekipie z Muszyny na starty w europejskich pucharach.AZS AWF Poznań – Stal Mielec 3:1

(25:22, 22:25, 25:18, 25:14)

Stan rywalizacji: 2:0 dla AZS-u AWF

Zobacz również:

Wyniki play-off LSK w sezonie 2007/08

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved