Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Decydujący mecz Sokoła dopiero w maju

II liga: Decydujący mecz Sokoła dopiero w maju

Zawodniczki Sokoła Mogilno dopiero 7 maja zmierzą się z siatkarkami AZS-u AWF II Poznań w decydującym meczu o utrzymanie się w II lidze. Teraz, po czterech meczach, jest remis.

Mieliśmy ogromne problemy z ustaleniem terminu piątego spotkania, który odpowiadałby obydwu drużynom. Z powodu startu poznanianek w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i matur, najkorzystniejszym dniem rozegrania tej ważnej potyczki okazał się 7 maja. Mecz zostanie rozegrany w Mogilnie – wyjawił Andrzej Wojciechowski, prezes Sokoła.

Jeśli Sokół pokona w piątym meczu AZS AWF II Poznań, to może zmierzyć się z jednym z czterech zespołów: Pogonią Proszowice, Czarnymi Słupsk, AZS UMCS TPS Lublin i Dutar Zrywem-Volley Iława.Sokolanki wypoczywają po czterech ciężkich meczach rozegranych w ciągu pięciu dni. – Na zajęciach spotkamy się dopiero 4 maja. Będzie to chyba jedyna okazja do wspólnego treningu, gdyż dzień później rozpoczynają się matury. Egzamin dojrzałości będą zdawać Natalia Sikorska i córka Magda – wyznał Jerzy Pater. – Wciąż wierzymy w utrzymanie się w rozgrywkach. Mamy przewagę własnego parkietu. Liczymy na wsparcie wiernych kibiców, którzy pomogli nam w poprzednich grach.

źródło: pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved