Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Stefano Recine: Przyjedziemy wygrać dla Arka

Stefano Recine: Przyjedziemy wygrać dla Arka

Lube Banca Marche Macerata oraz Antonoveneta Padova potwierdziły swój udział w Memoriale Arkadiusza Gołasia, który w połowie września rozegrany zostanie w Częstochowie.

Arek Gołaś rozpoczął podbój serie A od kontraktu z zespołem Antonovenetta Padova, w którym występował w sezonie 2004/2005. – Jeśli tylko jest organizowany turniej poświęcony Arkowi, to na pewno przyjedziemy – mówi na temat udziału w memoriale libero Padovy, Andrea Garghella. – To wspaniała inicjatywa i z miejsca przyjęliśmy zaproszenie. Będzie wspaniale zagrać w tym turnieju, choć wspomnienia o Arku przywołują również wzruszenie i ogromny żal z powodu tego co się stało.

Gołaś miał zasilić barwy zespołu z Maceraty, nie zdążył dojechać do swojego nowego klubu. – Odwołaliśmy inne plany, żeby móc uczestniczyć w tym turnieju – powiedział dyrektor sportowy Lube Banca Macerata, Stefano Recine. – Wszyscy w klubie z ogromnym sentymentem wspominamy Arka i czujemy się zobowiązani pojawić się w Polsce. Recine, który miał z Arkiem najlepszy kontakt, bowiem negocjował wraz z menagerami Polaka kontrakt, twierdzi, że sam udział w imprezie, to dla jego zespołu niewystarczające. – Przyjedziemy do Częstochowy wygrać ten memoriał – dla Arka – dodał.W turnieju, oprócz gospodarzy udział zapowiedziała również drużyna Skry Bełchatów. Planowy termin rozegrania imprezy to połowa września.

* Z Andreą Garghella i Stefano Recine rozmawiała Anna Więcek

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved