Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Jarosz w Bełchatowie?

Jakub Jarosz w Bełchatowie?

Po Bartoszu Kurku kolejny zawodnik ZAKSA Kędzierzyn-Koźle chce zmienić barwy klubowe na mistrzowskie. Mimo ważnego jeszcze dwa sezony kontraktu, Jakub Jarosz chętnie zmieniłby otoczenie na mistrzów Polski - Skrę Bełchatów.

Taka sytuacja jest możliwa, ponieważ Jarosz miał w kontrakcie klauzulę, że po dwóch latach gry w Kędzierzynie-Koźlu, może zmienić klub. W tym wypadku nie mam zamiaru walczyć o tego zawodnika za wszelką cenę. Chłopcy chyba wiedzą co robią – powiedział nam dzisiaj rano Kazimierz Pietrzyk.

W dalszym ciągu trwa spór o zapisy kontraktowe Bartosza Kurka. Prezes Pietrzyk wbrew woli zawodnika przedłużył z nim kontrakt, na podstwie jednego z zapisów w umowie. Chodzi o to, że jeżeli zawodnik nie wyraził chęci zmiany barw klubowych do 30 marca, to oznacza, że zostaje w ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na kolejny sezon. Innego zdania jest manager zawodnika Ryszard Bosek. – Prezes Pietrzyk nie umie czytać kontraktów – twierdzi i… grozi postępowaniem sądowym. Nie wykluczone więc, że sprawą zajmie się sąd polubowny przy Polskiej Lidze Siatkówki – Doskonale potrafię czytać kontrakty i nie pozwolę siebie tak traktować. Ponadto w ostatnim czasie konsultowałem zapisy w kontrakcie Kurka z kilkoma prawnikami, którzy potwierdzili, że to ja mam rację – odcina się Kazimierz Pietrzyk.* Wiktor Sobierajski (Radio Park)

źródło: Radio Park

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved