Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Budowlane nadspodziewanie łatwo wygrały grupę 3

II liga: Budowlane nadspodziewanie łatwo wygrały grupę 3

Mało kto spodziewał się, że rywalizacja w półfinałowej walce o wejście do I ligi siatkówki kobiet między Organiką Budowlani i Legionovią zakończy się już w trzecim podejściu. A jednak tak się stało.

Po dwóch zwycięskich meczach u siebie łodzianki wygrały również, zgodnie z wymaganym regulaminem, trzecie podejście w Legionowie 3:0 .

Nie mieliśmy większych problemów z odniesieniem zwycięstwa w tym spotkaniu – mówi trener łódzkiego zespołu Jacek Pasiński. – We wszystkich setach kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na parkiecie, prowadząc zawsze różnicą co najmniej dwóch punktów. Dobrze radziliśmy sobie tak w ataku, w bloku, jak i w obronie. Wszystkie moje podopieczne zasłużyły na duże słowa uznania.Teraz pańską drużynę czeka decydujący bój o awans do ligi z MOSiR Rumia, rywalem, który w mistrzostwach II ligi w swojej grupie nie poniósł porażki. Jak będą przebiegać przygotowania?

Pierwsze dwa mecze, zgodnie z decyzją PZPS, odbędą się w Rumi w dniach 10-11 maja. Specjalnego przegotowania nie przewiduję. Być może rozegramy sparing z jakimś męskim zespołem. Na mecze z Rumią wyjedziemy dwa dni wcześniej, aby w jednym z tamtejszych ośrodków sportowych doszlifować, jak to się mówi, formę.

Awans do I ligi uzyska ta drużyna, która odniesie trzy zwycięstwa.

Legionovia Legionowo – Budowlani Łódź 0:3

(18:25, 17:25, 23:25)

źródło: Express Ilustrowany

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved