Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Co słychać w Jaworznie?

Co słychać w Jaworznie?

fot. archiwum

Większość jaworznickich kibiców cieszy się, że ten sezon wreszcie się skończył… Pierwsza drużyna posiadająca najmocniejszy skład od czasu awansu do I ligi borykała się z licznymi kontuzjami, w rundzie zasadniczej będąc tłem dla pozostałych zespołów.

Przysłowiowym gwoździem do trumny stała się przegrana z SMS-em Spała. Trzy ostatnie wygrane spotkania nie dawały jednak pewności czy zespół zdoła się utrzymać. Dlatego szczęściem tej drużyny było nieszczęście Orła i odwołanie play-offów.

 

W sobotę, 26 kwietnia na hali w Katowicach-Szopienicach odbył się mecz z "podtekstem". Energetyk miał pokazać czy byłby w stanie pokonać w I rundzie zespół z Bielska-Białej. Można gdybać, czy naprawdę wynik byłby inny, jednakże przegrana pozostawia pewien niesmak. Dzień później kolejna porażka z drużyną Kęt. 

Druga drużyna z hukiem spadła do III ligi. Nie pomogły wzmocnienia z I zespołu. Po wyrównanej walce z Warszawą zabrakło „błysku” z Radlinem. Wolą walki, charakterem nie udało się nadrobić braku umiejętności.

 

Po prostu „coś” nie wyszło. Wszyscy zawodnicy, sympatycy klubu i kibice z niecierpliwością czekają jak w tej sytuacji zachowa się zarząd. Czy pozwoli aby podobna sytuacja się powtórzyła, czy zostanie opracowany plan dzięki któremu w ciągu kilku najbliższych lat kibice w tym mieście będą mogli oglądać siatkówkę na najwyższym poziomie. Bo warunki ku temu jak najbardziej służą.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved