Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Słowacja: Slavia coraz bliżej złotego medalu

Słowacja: Slavia coraz bliżej złotego medalu

Jedna wygrana dzieli siatkarki Slavii Bratysława od szóstego tytułu mistrzyń Słowacji. Wczoraj bratysławianki pewnie w trzech setach pokonały zespół z Nitry. W walce o brązowy krążek, OMS Senica remisuje ze stołecznym Doprastavem.

Faworyzowane bratysławianki drugie spotkanie finałowe otworzyły od wysokiego „C” prowadząc w meczu 6:0. Tak wypracowaną przewagę dowiozły do końca, pewnie wygrywając pierwszego seta 25:17. Druga i trzecia partia były już zdecydowanie bardziej zacięte, a o zwycięstwie w nich decydowały końcówki, w których lepsze okazały się siatkarki Slavii.

ŠG Nitra – Slávia Bratislava 0:3(17:25, 22:25, 23:25)

stan rywalizacji 2:0 dla Slavii

Emocji nie zabrakło w Senicy, gdzie aktualne jeszcze mistrzynie Słowacji podejmowały Doprastav Bratysława. Po ponad półtorej godziny gry w meczu był remis – 2:2 i o losach spotkania musiał zadecydować tie-break, w którym lepsze okazały się miejscowe.

OMS Senica – Doprastav Bratislava 3:2

(32:30, 23:25, 25:21, 18:25, 15:10)

Stan rywalizacji 1:1

5. miejsce przypadło w udziale siatkarkom z Pobreżowa, które po raz drugi pokonały ŠK ŽU Žilina. Zakończyła się również rywalizacja o miano 7. drużyny ligi słowackiej. Został nią zespół z Nitry pokonując 3:2 VTC Pezinok.

Zobacz również:

Wyniki rundy finałowej ligi słowackiej kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę