Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mariusz Wiktorowicz: Wrócimy do Bielska na piąty mecz

Mariusz Wiktorowicz: Wrócimy do Bielska na piąty mecz

Kaliszanki odniosły drugie zwycięstwo w rywalizacji z BKS Aluprof o brązowy medal w LSK. Poniżej zapis konferencji prasowej z udziałem trenerów i kapitanów obu drużyn.

Anna Barańska (kapitan Winiar Bakalland Kalisz): – Cieszę się, że wygrałyśmy drugi mecz i mam nadzieję, że rywalizacja zakończy się w Kaliszu.

Milena Sadurek (kapitan BKS-u Aluprof Bielsko-Biała): – Gratuluję wygranej drużynie z Kalisza. Wykazały więcej wiary, motywacji i woli walki.Igor Prielożny (szkoleniowiec Winiar Bakalland Kalisz): – Dzisiaj zagraliśmy zdecydowanie lepiej niż wczoraj, mimo, że wynik jest identyczny. Pomogło nam wczorajsze spotkanie, bo mogliśmy przyjrzeć się zespołowi z Bielska i przygotować do meczu.

Mariusz Wiktorowicz (szkoleniowiec BKS-u Aluprof Bielsko-Biała): – Dziewczyny były bardzo zmotywowane. Chcieliśmy udowodnić, że wczorajsza porażka była wypadkiem przy pracy, ale nie udało się i przegraliśmy kolejny mecz. Widać było determinację i walkę, ale także to, że zespół jest rozbity i tu upatruję dwóch porażek na własnym boisku. Dalej będziemy motywować i budować psychikę sportową, bo tu tkwi dosyć poważny problem. Gra się do trzech zwycięstw, jedziemy do Kalisza i spróbujemy tam zaryzykować, zwyciężyć. Jeśli będziemy grać z zaangażowaniem i po meczu nie będziemy mogli sobie nic zarzucić, to głęboko wierzę, że wrócimy do Bielska na piąty mecz.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved