Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zbigniew Bartman: Rywale byli dziś od nas o klasę lepsi

Zbigniew Bartman: Rywale byli dziś od nas o klasę lepsi

Przegraną drużyny Halkbanku Ankara z Istambuł Belediye, zakończył się drugi mecz półfinałów tureckiej ligi siatkarzy. Po wygranej we wtorek, wczoraj gracze Halkbanku poznali gorycz porażki.

Byli od nas po prostu o klasę lepsi – skwitował spotkanie polski przyjmujący.W pierwszym secie zagrali bardzo dobrze we wszystkich elementach. Po drugiej stronie siatki szalał Marcos Milinkovic, zresztą on potem został MVP spotkania (19 punktów i 63% skuteczność w ataku). W drugim secie nasz trener postanowił dokonać zmian. W ich efekcie na parkiecie pojawiła się praktycznie cała „dwunastka”. Wszyscy grali, ale tak po dwie minuty, czyli praktycznie każdy zdążył dotknąć piłki i był zmieniany. Przegraliśmy seta do 16. Trzecią partię zaczęliśmy dobrze. Do połowy seta prowadziliśmy jednym punktem. Przy stanie 14:14 na zagrywce pojawił się Milinkovic i rywale „odjechali” na cztery punkty. Później Brazylijczyk Sati wsadził nam jeszcze dwa asy i przegraliśmy do 18.

Zbyszek zdobył w dzisiejszym spotkaniu 5 punktów, wszystkie z ataku (50% skuteczności). – Przyjmowałem zaledwie cztery razy, ale nienajlepiej, bo miałem zaledwie 25% pozytywnego. Jednak żadnego błędu nie zrobiłem i tym mogę się pocieszyć (uśmiech).

W sobotę Halkbank rozegra trzecie półfinałowe spotkanie. – Obecny stan rywalizacji to 1-1. Chcielibyśmy wygrać jutrzejsze spotkanie, żeby jechać do Ankary z przewagą. Zagrać gorzej niż dziś nie jesteśmy chyba w stanie, więc jestem dobrej myśli (uśmiech) – mówi Bartman.

Dziś Raul Lozano ogłosił skład kadry na turniej kwalifikacyjny. Na liście powołanych znalazł się również przyjmujący Halkbanku. – Jestem w „19”? Nie wiedziałem, cieszę się z tego bardzo. To dobrze dostać takie dobre informacje, zwłaszcza dziś – podsumował Zbigniew Bartman.

Istambuł Belediye – Halkbank Ankara 3:0

(25:21, 25:16, 25:18)

Autor: Katarzyna Biernacka, reprezntacja.net

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę