Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Półfinał młodzików w Międzyrzeczu

Półfinał młodzików w Międzyrzeczu

Cztery zespoły młodzików zaczęły dzisiejszego dnia rywalizację w półfinałowym turnieju. Oprócz ekipy gospodarzy - UKS Kasztelan, grają Chemik Bydgoszcz, AZS Olsztyn i Dunajec Nowy Sącz.

Pierwsza runda spotkań to dwa mecze zakończone po 2:0. O ile zwycięstwo Chemika było przewidywane, to sukces Dunajca chyba nieco zaskoczył kibiców w hali w Międzyrzeczu.W pierwszy spotkaniu gospodarze wyszli na boisko wyraźnie stremowani i widać to było w ich poczynaniach na boisku. Trener Łukasz Iwiński próbował rotacji w składzie, ale przynosiły one efekt tylko na krótki okres czasu. Nieco więcej walki było w drugim secie, kiedy wysoko przegrywający miejscowi zdołali się zbliżyć do rywala na dwa „oczka”, ale ten set także ostatecznie zakończył się wyraźnym zwycięstwem Chemika.

UKS Kasztelan Międzyrzecz – BKS Chemik Bydgoszcz 0:2

(19:15, 17:15)

Jeszcze bardziej zdenerwowani wyszli na boisko gracze z Olsztyna. Nie wiele brakowało aby grający na luzie i z pomysłem siatkarze Dunajca Nowy Sącz wygrali, nie dając swoim rywalom wyjść z „dziesiątki”. Ich rozkojarzenie w końcówce przy wysokim prowadzeniu pozwoliło podopiecznym Andrzeja Kasprzaka nieco poprawić swój punktowy dorobek, ale i tak zwycięstwo Dunajca było niezagrożone. W drugim secie to AZS prowadził już kilkoma punktami, ale dobrze wykorzystujący swoich środkowych, zespół z Nowego Sącza zdołał odrobić straty i po długiej i zaciętej końcówce zwyciężył w całym spotkaniu bez straty seta.

KA Dunajec Nowy Sącz – AZS II UWM Olsztyn 2:0

(25:15, 33:31)

Wyniki pozostałych sobotnich spotkań:

BKS Chemik Bydgoszcz – AZS II UWM Olsztyn 2:1

(22:25, 25:22, 15:11)

UKS Kasztelan Międzyrzecz – KA Dunajec Nowy Sącz 2:1

(16;25, 25:20, 16:14)

Niedzielne spotkania:

KA Dunajec Nowy Sącz – BKS Chemik Bydgoszcz

AZS II UWM Olsztyn – UKS Kasztelan Międzyrzecz

Wyniki dotychczasowych spotkań spowodowały, że na awans mają szansę wszystkie zespoły. Jutro okaże się, które dwie ekipy będą grać dalej.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved