Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Półfinał młodzików w Międzyrzeczu

Półfinał młodzików w Międzyrzeczu

Cztery zespoły młodzików zaczęły dzisiejszego dnia rywalizację w półfinałowym turnieju. Oprócz ekipy gospodarzy - UKS Kasztelan, grają Chemik Bydgoszcz, AZS Olsztyn i Dunajec Nowy Sącz.

Pierwsza runda spotkań to dwa mecze zakończone po 2:0. O ile zwycięstwo Chemika było przewidywane, to sukces Dunajca chyba nieco zaskoczył kibiców w hali w Międzyrzeczu.W pierwszy spotkaniu gospodarze wyszli na boisko wyraźnie stremowani i widać to było w ich poczynaniach na boisku. Trener Łukasz Iwiński próbował rotacji w składzie, ale przynosiły one efekt tylko na krótki okres czasu. Nieco więcej walki było w drugim secie, kiedy wysoko przegrywający miejscowi zdołali się zbliżyć do rywala na dwa „oczka”, ale ten set także ostatecznie zakończył się wyraźnym zwycięstwem Chemika.

UKS Kasztelan Międzyrzecz – BKS Chemik Bydgoszcz 0:2

(19:15, 17:15)

Jeszcze bardziej zdenerwowani wyszli na boisko gracze z Olsztyna. Nie wiele brakowało aby grający na luzie i z pomysłem siatkarze Dunajca Nowy Sącz wygrali, nie dając swoim rywalom wyjść z „dziesiątki”. Ich rozkojarzenie w końcówce przy wysokim prowadzeniu pozwoliło podopiecznym Andrzeja Kasprzaka nieco poprawić swój punktowy dorobek, ale i tak zwycięstwo Dunajca było niezagrożone. W drugim secie to AZS prowadził już kilkoma punktami, ale dobrze wykorzystujący swoich środkowych, zespół z Nowego Sącza zdołał odrobić straty i po długiej i zaciętej końcówce zwyciężył w całym spotkaniu bez straty seta.

KA Dunajec Nowy Sącz – AZS II UWM Olsztyn 2:0

(25:15, 33:31)

Wyniki pozostałych sobotnich spotkań:

BKS Chemik Bydgoszcz – AZS II UWM Olsztyn 2:1

(22:25, 25:22, 15:11)

UKS Kasztelan Międzyrzecz – KA Dunajec Nowy Sącz 2:1

(16;25, 25:20, 16:14)

Niedzielne spotkania:

KA Dunajec Nowy Sącz – BKS Chemik Bydgoszcz

AZS II UWM Olsztyn – UKS Kasztelan Międzyrzecz

Wyniki dotychczasowych spotkań spowodowały, że na awans mają szansę wszystkie zespoły. Jutro okaże się, które dwie ekipy będą grać dalej.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę