Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pierwsze decyzje zarządu Delecty

Pierwsze decyzje zarządu Delecty

Słowacki szkoleniowiec Rostislav Chudik i jego rodacy Martin Sopko i Michał Cerven, są coraz bliżej przedłużenia kontraktu z bydgoską Delectą. W ostatni czwartek, do późnego wieczora, zarząd Delecty podsumowywał miniony sezon w PLS-ie.

Złożyliśmy konkretną ofertę kontraktów trenerowi Chudkowi oraz siatkarzom Sopce i Cervenowi, którzy wczoraj opuścili już Bydgoszcz, udając się na zgrupowanie reprezentacji Słowacji – informuje Marek Kaźmierczak, dyrektor urzędujący sportowej spółki „Łuczniczka”. – Jestem optymistą. Uważam, że trener Chudik, jest bliski jej zaakceptowania. Podobnie siatkarze, chyba, że otrzymają bardzo atrakcyjną ofertę z zespołu PLS. Potwierdził to sam zainteresowany. – Propozycja jest konkretna i może odpowiedź dam już za 2-3 dni, a nie jak wcześniej zapowiadałem 6 maja.

Zarząd zdecydował też, że rezygnuje z Marcina Kozioła i Michała Stępienia. Do Australii wyjechał Andrew Grant. – Z Grantem będziemy w kontakcie, jeżeli zajdzie potrzeba, to będziemy z rozmawiać – wyjaśnia Kaźmierczak.Z pozostałymi siatkarzami zarząd spotka się w pierwszych dniach nowego tygodnia. – Po majowym weekendzie powinniśmy zakończyć negocjacje z trenerem i siatkarzami, którzy reprezentowali nasz zespół w minionym sezonie. W orbicie zainteresowań jest też kilka nowych twarzy. Priorytetem jest pozycja przyjmującego i środkowego – kończy dyrektor.

źródło: pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved