Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Bogdan Dudek trenerem siatkarek AZS-u KSZO Ostrowiec

Bogdan Dudek trenerem siatkarek AZS-u KSZO Ostrowiec

Bogdan Dudek będzie już od 1 czerwca trenerem I-ligowych siatkarek AZS-u KSZO Ostrowiec Św. 58-letni szkoleniowiec był przez lata związany z UMKS-em Łańcut, z którym awansował do I ligi, a jedną z jego wychowanek jest Anna Podolec.

Doświadczony, ma na koncie sporo sukcesów z grupami młodzieżowymi. Przedstawił bardzo ciekawą koncepcję prowadzenia drużyny. Nasze oczekiwania, także finansowe, były zbieżne – informuje Zbigniew Stańczak, prezes ostrowieckiego klubu.

Bogdan Dudek zastąpi Jarosława Bodysa, któremu podziękowano za pracę kilkanaście dni temu. Powodem były gorsze niż oczekiwano wyniki zespołu – AZS KSZO musiał walczyć o utrzymanie w I lidze. Ostrowieccy działacze rozmawiali z ośmioma kandydatami, wśród nich był m.in. Wiesław Czaja, mistrz świata z 1974 roku z Meksyku, ostatnio prowadzący siatkarki Skry Bełchatów.Cele przed nowym szkoleniowcem? – Na razie nie ma co o tym mówić. Trener przez najbliższe tygodnie będzie poznawał zespół, ewentualnie rozglądał się za nowymi zawodniczkami – odpowiada Stańczak.

W maju dwa ostatnie występy AZS-u KSZO pod wodzą Bodysa: Akademickie Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Solcu Kujawskim oraz turniej z okazji Dni Ostrowca.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved