Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Woicki podpisze jutro, Travica w środę

Woicki podpisze jutro, Travica w środę

Jak dowiedziała się Strefa Siatkówki, jutro podpis na kontrakcie z Resovią złoży Paweł Woicki. W przyszłą środę kontrakt z klubem podpisze natomiast serbski trener, Ljubomir Travica.

O tym, że Resovia Rzeszów zamierza walczyć o medale mówiło się już przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu. Gdyby nie kontuzje, które dopadły drużynę w najważniejszej fazie rozgrywek, kto wie jak zakończyłoby się ich ćwierćfinałowe starcie z Mlekpolem AZS-em Olsztyn.

Gdy tylko ruszył okres transferowy działacze z Rzeszowa wzięli się ostro do pracy. Kupili Krzysztofa Gierczyńskiego, Marcina Wikę i Mikko Oivanena. W najbliższym czasie podpis pod kontraktem złoży kolejny gracz, który będzie niewątpliwie sporym wzmocnieniem zespołu. Mowa o Pawle Woickim.Zawodnik miał początkowo zasilić szeregi Jastrzębskiego Węgla, mówiło się nawet, że wszystkie formalności dopięte są na ostatni guzik. W ostatniej chwili do podpisania kontraktu nie doszło. W takiej sytuacji Paweł podjął rozmowy z Resovią, których finał przewidziany jest na jutro.

Pewne jest również, że w zespole Resovii kibice nie zobaczą w przyszłym sezonie innego reprezentanta kraju, środkowego bloku, Łukasza Kadziewicza.

W przyszłą środę natomiast kontrakt z klubem przyjedzie podpisać były szkoleniowiec reprezentacji Serbii, Ljubomir Travica. Serb, który pracował ostatnio we Włoszech otrzymał z rzeszowskiego klubu konkretny cel do zrealizowania – finał PlusLigi. Działacze chcą, aby tak wzmocniony zespół zdobył w nowym sezonie minimum srebrny medal. Nie są bez szans…

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved