Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Najgorszy moment w sezonie dla BKS-u Bielsko-Biała

Najgorszy moment w sezonie dla BKS-u Bielsko-Biała

Smutno było wczoraj w klubie z Bielska-Białej. Atmosfera przypominała zakład pogrzebowy a nie klub z dużymi aspiracjami siatkarskimi. Porażka z Farmutilem, która zabrała bielszczankom szansę na tytuł, była najgorszą chwilą tego sezonu.

Awans do finału od początku przecież stawiano jako priorytetowy cel siatkarek z Bielska-Białej.

Ta porażka bardzo boli. Zwłaszcza, że przegraliśmy na własnym parkiecie – podkreślała po meczu Milena Sadurek, kapitan BKS-u.Zawodniczki z Piły rozwiały marzenia o powrocie BKS po czteroletniej przerwie na siatkarski szczyt. Farmutil, któremu przed sezonem wróżono miejsce poza medalową strefą rozbił bielski zespół, jakby ten był z porcelany. Gorszy od faktu porażki w decydującym półfinałowym meczu jest tylko styl, w jakim poległy zawodniczki BKS Aluprof. Kibice z hali przy ul. Rychlińskiego wychodzili zdegustowani, zażenowani i wściekli. Bo o ile bielszczanki rozgrywając morderczy, czwarty mecz w Pile wzniosły się na poziom bliski ideału, o tyle w środowy wieczór sprawiały wrażenie kompletnie sparaliżowanych stawką spotkania.

W naszym zespole zabrakło wojowników. Było natomiast duże spięcie, jakaś dziwna nerwówka. Przy takim przyjęciu, jakie mieliśmy, byłoby nam trudno wygrać z kimkolwiek – mówił po spotkaniu Wiktor Krebok, trener BKS-u.

Bielszczanki przypomniały kibicom o swoich najmroczniejszych demonach. W poprzednich latach BKS rozegrał parę szalenie ważnych spotkań, w których właśnie psychika zawodniczek zawodziła w decydujących momentach. Podobnie było w środę.

Nie umiem tego wytłumaczyć. Dziewczyny są przecież doświadczone. Ale najsmutniejsze jest to, że właśnie te najbardziej doświadczone zawodniczki po prostu „wysiadły” – nie krył rozczarowania Krebok.

Wiktor Krebok ogłosił dymisję!

Wczoraj późnym popołudniem wyszło na jaw, że trener BKS-u zrezygnował. Informację potwierdził Czesław Świstak, prezes zarządu BKS. – Trener Krebok podał się do dymisji, którą zarząd przyjął. Jak oceniam jego pracę? Nie stworzył teamu – powiedział Świstak. Zespół w meczach z Winiarami Kalisz poprowadzi duet Wiktorowicz – Jasek.

źródło: bielsko.biala.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved