Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anita Chojnacka: Jedziemy walczyć o złoto

Anita Chojnacka: Jedziemy walczyć o złoto

Jeszcze w pełni nie opadły emocje półfinałowego meczu między BKS-em Aluprof Bielsko-Biała oraz Farmutilem Piła, a już jutro rozpoczyna się batalia o złoto. Jedną z wyróżniających się zawodniczek w pilskim zespole, była ostatnio Anita Chojnacka.

Przeprawa przez półfinał była bardzo ciężka. Wszystkie mecze stały na wysokim poziomie i mogły podobać się widzom, może tylko ten ostatni w Bielsku był słabszy, mnóstwo błędów po obydwu stronach. Myślę, że spowodowane to było zmęczeniem – powiedziała po meczu z BKS, Anita Chojnacka, joker w tali trenera Matlaka.

Jednak mimo zmęczenia nie ukrywała zadowolenia z wyniku – Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że znalazłyśmy sie w wielkim finale. Po raz kolejny potwierdziło się, że play-off rządzą sie swoimi prawami, gdyż w finale zagrają zespoły, które w rundzie zasadniczej zajęły kolejno trzecie i czwarte miejsce. Dla nas to juz jest wielki sukces, mamy Puchar Polski i już conajmniej srebrny medal Mistrzostw Polski.Po meczu pilanki wyjechały do Szczyrku, gdzie regenerowały się i przygotowywały do finałowej batalii – Jedziemy walczyć o złoto i damy z siebie wszystko…Wiem że stać nas na to ,w tym sezonie już nie raz udowodniłyśmy że wiele potrafimy i że jesteśmy prawdziwa drużyną. To wielki finał, w którym może zdarzyć się wszystko-wygra lepszy!

Jak się dowiedzieliśmy siatkarki z Piły dostały od trenera Matlaka prezent w postaci dnia wolnego – Spałyśmy aż do 10.00, później odnowa biologiczna, zakupy, kino, a wieczorkiem w góralskiej chacie pyszna kolacja – dodała z uśmiechem, pilska atakująca.

Siatkarki Farmutilu są już w Muszynie i jeszcze dziś odbędą ostatni trening. Jutro natomiast rozpoczną walką o tytuł Mistrza Polski, czy do zdobytego niedawno w Poznaniu Pucharu Polski, dołączą kolejne trofeum, przekonamy się już niebawem.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved