Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adam Nowik: Tylko plan minimum

Adam Nowik: Tylko plan minimum

- Plan na miniony sezon wykonaliśmy, ale było to tylko minimum - mówi środkowy Jadaru Sport Radom, Adam Nowik. - Na pewno tę drużynę stać było na więcej, mogliśmy bez problemu pokusić się o rywalizację o miejsca pięć-sześć.

Jak podkreślił Adam Nowik w play-off zespół pokazał swoje możliwości tylko w dwóch meczach w Częstochowie w pierwszej rundzie kiedy dwa razy przegrał 2:3. – Wtedy walczyliśmy jak równy z równym z przyszłym wicemistrzem kraju, zdobywcą Pucharu Polski, zespołem, który był bardzo chwalony po zakończeniu sezonu – powiedział były reprezentant Polski. – Napędziliśmy częstochowianom trochę strachu. Niestety, na więcej nas nie było stać.

Adam Nowik jest jednym z bardziej doświadczonych graczy Polskiej Ligi Siatkówki, ale jak mówi cały czas czuje się młodo. – Poziom ekstraklasy z każdym rokiem rośnie – powiedział. – W PLS-ie mamy coraz więcej dobrych zagranicznych graczy. Jest dużo meczów stojących na wysokim poziomie. Ten fakt powinien przełożyć się na grę reprezentacji.Środkowy Jadaru Sport Radom ma obecnie wolne. – Czeka nas teraz okres roztrenowania – powiedział Adam Nowik, który dziś ma urodziny. Z tej okazji Jubilatowi życzymy dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym i karierze sportowej.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved