Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Stelmach trenerem ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle

Krzysztof Stelmach trenerem ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle

Dzisiaj, w siedzibie klubu sportowego ZAK S.A., odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezes, Kazimierz Pietrzyk, ogłosił, że pierwszym trenerem grającego w PLS zespołu siatkarskiego z Kędzierzyna-Koźla, będzie Krzysztof Stelmach.

Z zespołem w dalszym ciągu będzie pracował Andrzej Kubacki, który obejmie funkcję drugiego trenera. – Nie miałem żadnych uwag merytorycznych jeżeli chodzi o Kubackiego. Jego zajęcia prowadzone były w pełni profesjonalnie. Brakowało jednak „chemii” w drużynie i może coś w tym jest, dlatego Krzysztof Stelmach poprowadzi ZAKSA w kolejnym sezonie. Dotychczasowy asystent trenera Kubackiego Roland Dembończyk najprawdopodobniej będzie pracował z młodzieżą. W szkoleniu siatkarskiej młodzieży w Kędzierzynie-Koźlu jest sporo bałaganu i najprawdopodobniej będziemy chcieli przejąć zespół juniorów starszych, który poprowadziłby Roland Dembończyk – mówił podczas ponad dwugodzinnej konferencji prasowej prezes Pietrzyk. Sternik ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie ujawnił kto na pewno zagra w zespole z Kędzierzyna-Koźla w kolejnym sezonie.

Jedno mogę potwierdzić. Bartosz Kurek jeszcze przez rok będzie zawodnikiem ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, co wcale nie oznacza, że zagra w kędzierzyńskim klubie. Rozmawiamy z kilkoma zawodnikami. W sferze marzeń są Wika, Woicki, Ruciak czy Szczerbaniuk. Zresztą Robert nie ukrywa, że chciałby wrócić do Kędzierzyna, gdzie oficjalnie mieszka. Zawsze jak jest w naszym mieście przyjeżdża do klubu na kawę.

źródło: Park.fm

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved