Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Piast ze sponsorem

I liga: Piast ze sponsorem

Siatkarkom Piasta drugi sezon nie udało się awansować do ekstraklasy, ale przyszłość klubu nie jest zagrożona. Bliskie finalizacji są rozmowy z głównym sponsorem.

We wtorek na spotkaniu w siedzibie Piasta zarząd klubu przedstawił wizję dalszego funkcjonowania zawodniczkom i dyrektorowi Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego, Robertowi Szychowi.

Nadchodzą dobre dni dla klubu. Pojawił się poważny sponsor, który gotowy jest pokryć blisko 1/3 naszego planowanego budżetu. Pomoc deklaruje także miasto, a dotacja na promocję zapewni nam kolejne 20 procent budżetu. Szukamy jeszcze jednego sponsora. Podczas wtorkowego spotkania ustaliliśmy, że najpilniejszą sprawą jest rozliczenie się z zawodniczkami i innymi kontrahentami. Chcemy wywiązać się z zaległych zobowiązań przed wygaśnięciem kontraktów naszych siatkarek. Mamy na to miesiąc – mówi prezes Piasta Adam Kulbiej.Trwają też rozmowy z zawodniczkami dotyczące przedłużenia kontraktów. Pozytywne sygnały płynące z klubu mogą ułatwić negocjacje.

Daliśmy wszystkim dziewczynom czas do namysłu, czy chcą nadal występować w naszym zespole, ale mam nadzieję, że uda nam się zatrzymać trzon drużyny – mówi prezes Kulbiej.

Klub w przyszłym sezonie, chce w końcu przełamać złą passę i powrócić do ekstraklasy. Działacze liczą, że dysponując budżetem rzędu 700-800 tysięcy osiągną cel.

źródło: kurier.szczecin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved