Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Charytatywny mecz Avii z Politechniką

Charytatywny mecz Avii z Politechniką

Jutro o godzinie 17 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku siatkarze Avii rozegrają mecz charytatywny z zespołem PLS Politechniką Warszawską. Dla stołecznej ekipy to sparing przed barażami o utrzymanie się.

Całkowity dochód z tego meczu przekazany zostanie rodzinom ofiar wypadku drogowego, w którym tuż przez świętami wielkanocnymi zginęło dwóch siatkarzy Orła Międzyrzecz, a dwóch innych zostało ciężko rannych. Zrezygnowaliśmy z biletów wstępu na to spotkanie, ale przy wejściu do hali młodzież zbierać będzie pieniądze do puszek – informuje trener świdnickiej drużyny Krzysztof Lemieszek.

Szkoleniowiec Avii przypomniał, jak przed czterema laty siatkarskie środowisko po tragicznym wypadku ekipy powracającej z Międzyrzecza pospieszyło świdnickiej sekcji z podobną pomocą. Drużyny PLS Politechnika i AZS Olsztyn rozegrały spotkanie charytatywne. Podobny mecz odbył się przy wypełnionych trybunach w Dąbrowie Górniczej.Obie drużyny wystąpią w najsilniejszych składach. W stołecznej drużynie zabraknie tylko środkowego Marcina Malickiego (grał przed kilkoma laty w Avii), który w tym terminie zagra w mistrzostwach Polski politechnik. Z tego samego powodu w drużynie Avii nie zagra drugi rozgrywający Daniel Górski.

źródło: Kurier Lubelski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved