Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Być może szykują się kolejne powroty do Olsztyna

Być może szykują się kolejne powroty do Olsztyna

Co słychać w ekipie Mlekpolu AZS? Ważne kontrakty w Olsztynie mają Paweł Zagumny i Grzegorz Szymański, którzy, co ważne, nie mają w umowach "furtek" pozwalających im na odejście do zagranicznego klubu.

Wstępnie chęć dalszej gry w Mlekpolu AZS wyrazili m.in. Niemiec Bjoern Andrae, Paweł Siezieniewski i Michał Ruciak. Ten ostatni miałby być… nowym libero AZS, zastępując na tej pozycji Amerykanina Richarda Lambourne’ea (który ma ochotę zasilić liczną kolonię swoich rodaków w Rosji).

Całkiem możliwe, że na środku siatki w Mlekpolu AZS nadal będą grali Wojciech Grzyb i Marcin Możdżonek. Mało tego, trzecim środkowym być może zostanie… Patryk Czarnowski, który pojawił się ostatnio w Olsztynie. Rok temu Czarnowski przeszedł z AZS do Jastrzębia (skuszony obietnicą gry w podstawowym składzie), ale teraz podobno chce wrócić do Olsztyna. Mówi się, że identyczną chęć wyraża też 26-letni Adam Kurian, wychowanek AZS (skąd odszedł w 2004 r.), a ostatnio atakujący AZS Nysa. W Mlekpolu AZS Kurian miałby być zmiennikiem Szymańskiego. A kto byłby zmiennikiem Zagumnego? Możliwe, że 27-letni Jakub Oczko, który spadł właśnie z Delectą Bydgoszcz do I ligi.

źródło: Gazeta Olsztyńska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved