Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Milena Sadurek zna rywalki na wylot

LSK: Milena Sadurek zna rywalki na wylot

Pięć spotkań półfinałowych w osiem dni. Farmutil Piła, zdobywca Pucharu Polski, postawił podopiecznym Wiktora Kreboka bardzo trudne warunki. Po czterech meczach jest remis 2:2. O awansie do finału zadecyduje piąty mecz.

Płacą nam za grę, a nie za siedzenie w domu – mówi twardo rozgrywająca BKS Aluprof Bielsko-Biała, Milena Sadurek. – Więc nie narzekam na to, że gramy pięć, sześć czy siedem meczów. To nasza praca. Poza tym ktoś układał ten terminarz i z nim trzeba rozmawiać na ten temat.

Gdybyście wygrały u siebie dwa mecze, już byłybyście w finale. Tymczasem na własnym parkiecie „oddałyście” rywalkom drugie spotkanie bez walki.One za to „oddały” nam niedzielny mecz (śmiech) na własnym parkiecie. Tak niekiedy bywa. I trudno doszukiwać się niekiedy przyczyn słabszej dyspozycji.

Ale po rundzie zasadniczej byłyście murowanym faworytem do złota.

Myślę, że takim samym faworytem były ekipy Winiar, Muszynianki i Nafty. Dlatego dla mnie nie był zaskoczeniem fakt, że Winiary odpadły w półfinale mistrzostw Polski. Proszę spojrzeć na skład ich rywala – Muszynianki, która ma bardzo silny zespół. Jedno jest pewne – mistrza zdobędzie drużyna, która ten sezon najlepiej wytrzyma fizycznie. I ten element będzie miał decydujący wpływ na przebieg środowego spotkania. Bo taktyka… Powiedzmy sobie szczerze – ani my rywalek, ani one nas niczym nie zaskoczą. Znamy się z Piłą jak łyse konie. Atutem może też być hala… A my gramy ten mecz przed własną publicznością, która powinna dodać nam skrzydeł.

Rozmawiał Paweł Rassek z Super Expressu

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved