Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Biją się o „Skowronka”

Biją się o „Skowronka”

Dla polskich siatkarek grających we włoskiej Serie A sezon już się skończył. Katarzyna Skowrońska-Dolata jeszcze nie podjęła decyzji, czy w przyszłym sezonie nadal będzie bronić barw Asystelu.

Zainteresowanie reprezentantką Polski jest ogromne, a popularny „Skowronek” może przebierać w ofertach. – Otrzymałam oferty z Włoch, Rosji, Japonii, Turcji i Polski – powiedziała Skowrońska-Dolata w Przeglądzie Sportowym. – Wszystko jest prawdopodobne, ale nic nie zostało przesądzone. Do czasu rozmowy z moim menedżerem Maro Raguzzionim nie podejmę żadnych decyzji – dodała Polka.

To był ciężki sezon, rozegrałam dużo meczów, zaatakowałam ponad tysiąc piłek. Pozostał jednak niedosyt, bo wszędzie odpadałyśmy w półfinałach, mimo że ambicje były większe. Nawet brąz Ligi Mistrzyń nie jest satysfakcjonujący. Do kraju wrócimy z mężem w środę lub czwartek. Czeka mnie jeszcze wielkie pakowanie. Później będę musiała załatwić trochę spraw, żeby 28 kwietnia w spokoju stawić się na zgrupowanie reprezentacji w Szczyrku – stwierdziła Skowrońska-Dolata.Trener polskiej kadry Marco Bonitta postanowił, że da odpocząć Skowrońskiej-Dolacie i nie zgłosił jej do rozgrywek World Grand Prix. – Miło, że trener zwrócił uwagę na moje przemęczenie i da mi trochę odpoczynku. Nie potrzebuję wiele, dwa tygodnie po kwalifikacjach olimpijskich będą jak znalazł – podkreśliła Skowrońska-Dolata.

źródło: interia.pl, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved