Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Strefa Siatkówki podsumowuje sezon 2007/2008 PLS

Strefa Siatkówki podsumowuje sezon 2007/2008 PLS

PGE Skra Bełchatów, Wkręt-met Domex AZS Częstochowa oraz Mlekpol AZS Olsztyn – oto medaliści rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki. Po raz kolejny specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy cykl podsumowujący osiągnięcia zespołów PLS w sezonie 2007/2008.

Przez ostatniej kilka lat na koniec każdego sezonu wszyscy związani z rozgrywkami Polskiej Ligi Siatkówki powtarzają: „Tegoroczny sezon był najlepszy!” I po raz kolejny należy im przyznać rację. Podnosi się nie tylko poziom widowisk siatkarskich, ale przede wszystkim poziom gry. Na polskich parkietach możemy zobaczyć gwiazdy światowego formatu. Coraz więcej ekip osiąga sukcesy w europejskich pucharach.

Tradycyjnie postanowiliśmy podsumować każdą z drużyn występujących w tym sezonie w rozgrywkach PLS, a także zanalizować postawę poszczególnych zawodników każdej ekipy. Podsumowania zakończymy oceną, wytypowanych przez redakcję, gwiazd ligi oraz obcokrajowców, którzy w tym sezonie reprezentowali barwy polskich drużyn.Ruszamy już jutro (tj. od wtorku) podsumowaniem zespołu oraz zawodników Delecty Bydgoszcz. Serdecznie zapraszamy do lektury!

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved