Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Osiemnastu do Spały, dwóch dołączy póżniej

Osiemnastu do Spały, dwóch dołączy póżniej

Reprezentacja Polski siatkarzy rozpoczęła zgrupowanie kadry. Biało-czerwoni wraz z całym sztabem szkoleniowym spotkali się w Warszawie, gdzie naszych kadrowiczów czeka szereg badań.

Po kompleksowych badaniach reprezentanci Polski pojadą na zgrupowanie do Spały. Nie trafią tam jednak wszyscy z 22 siatkarzy powołanych przed świętami Wielkiej Nocy przez Raula Lozano. Dwóch z nich wróci do domu. – Do Spały pojedzie osiemnastu zawodników, dwóch dołączy później – wyjaśnia szkoleniowiec reprezentacji. – Kto to będzie ogłosimy dopiero w poniedziałek.

Dwójka, o której mówi Lozano to grający za granicą Zbigniew Bartman i Michał Winiarski. Obaj walczą jeszcze o najwyższe trofea swoich lig, we Włoszech i w Turcji, dlatego nie stawią się więc w wyznaczonym terminie, na badania lekarskie. Po zakończeniu rozgrywek klubowych dołączą do 18., która od wtorku trenować będzie w Spale. – Z tych 20 zawodników jeszcze jeden będzie musiał znaleźć się poza kadrą – dodaje trener Lozano wyjaśniając proces „tworzenia” dziewiętnastoosobowej kadry na Ligę Światową.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved